Hakkımızda

Emta Grup
Emta Grup, 2006 yılında kurulmuş ve aynı yıl İstanbul Ticaret Odası’na kaydolarak bilgi teknolojisi ve iletişim sektörü alanında faaliyetlerine başlamıştır. Bilgi ve iletişim teknolojisi alanında herhangi bir markaya bağlı kalmaksızın, ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak ürün ve çözümler sunan Emta Grup, kuruluşundan bu zamana kadar sunduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilk amaç olarak benimsemiştir. Bu amacımıza da, müşterilerimizin iş süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgi ve teknoloji seviyesini doğru analiz ederek, güvenilir, esnek ve kullanımı kolay en yeni teknolojilerin kullanıldığı çözümleri geliştirerek ulaşıyoruz. Proje bazlı çözüm üreten şirketimiz, kuruluş amacını gerçekleştirirken her proje için proje grupları oluşturmaktadır. Bu proje grupları ile; müşteri istekleri ve uluslar arası standartlara göre çözüm geliştirilir. Her proje bitiminde oluşan bilgi, sonraki projelerde kullanılmak ve geliştirilmek üzere saklanır. Şirketimiz geliştirdiği projelerini, deneyimli, teknik alt yapısı güçlü araştırmacı personeline borçludur. Çalışanlarımızın %75 gibi büyük çoğunluğunu mühendisler oluşturmaktadır. Genç, yaratıcı ve analitik düşünebilen personelimizle kendimizi sürekli geliştiriyor ve kurumsal yazılım sektöründe ilk akla gelen şirket olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlediğimize inanıyoruz.

Şirket Kültürü
Müşterilerimiz için varız.. Müşterilerimizi her yaptığımız iş ve her aldığımız karar için ilk plana koyarak hareket ediyoruz. Kurum içi kültür ve yönetim proseslerimizi hep çalışanlarımızı müşterilerimize en fazla faydayı sağlama ve değer katma yönünde motive etmek ve yetkilendirmek yönünde inşa ediyoruz. İlişkilerimizde güven ve saygı esastır.. Hep birlikte heyecanla çalışabileceğimiz ve her birimizin değer katacagı bir iş ortamında çalışıyoruz. Gerekli araç ve destek sağlandığında en iyi işi çıkarmak istediğimiz ve çıkaracağımız inancına ve yaklaşımına sahibiz. İşe alırken birlikte olağanüstü başarılar sergileyebileceğimiz inançta ve yetenekte takım arkadaşlarını arıyoruz. Her birimiz yüksek seviyede başarı ve katkı için çalışıyoruz. Başarı ve kişisel katkı EMTA’nın temelidir.. Tüm EMTA çalışanları müşteri beklentilerini hep daha fazlasıyla karşılamak konusunda duyarlı ve odaklıdır. Bunun için sürekli bu yönde hep daha iyi sonuçlar elde edebileceğimiz, kendimizi aşacağımız daha iyi yöntemler ve çabalar peşindeyiz. Sonuç odaklıyız ve hedeflerimizi hep birlikte takım oyunuyla aşıyoruz.. Başarımızın anahtarı şirket içi takımlar ve organizasyonlarımız arasındaki verimli işbirliğidir. Müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamak ve aşmak için tek bir takım olarak çalışırız. Hızlı hareket ediyoruz.. Rakiplerimizden daha hızlı hareket etmek, daha hızla pazara sunmak, müşteriye eriştirmek, gelire ve karlılığa dönüştürmek. Başarımız için hız önemlidir. Bunu verimlilik konusunda duyarlı, hızlı karar alabilen yetkin ve yetenekli çalışanlarımızla sağlıyoruz. Anlamlı buluşlar peşindeyiz.. İnsanlık için faydalı ve önemli buluşlar sağlayan bir teknoloji şirketiyiz. Sadece buluş yapmak için değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve aşmaya, onların en yararına yönelik buluşlar sağlamak için çalışıyoruz. Açıklık ve dürüstlük vazgeçilmezlerimizdir.. Tüm işlerimizde ve ilişkilerimizde açıklık, dürüstlük ve doğrudan iletişim asıldır. Bütün bunların bize güven, saygı ve bağlılık kazandıracağı bilinciyle hareket ederiz. Hepimiz en yüksek iş etik ve değerlerini doğrudan sahipleniriz.

Kalite Politikamız
Firmamız Kalite Politikası belirlenmiş olup tüm çalışanlarımızın belirlenen bu kalite politikası doğrultusunda faaliyetlerde bulunması için gerekli çalışmalar yapılmıştır. Ayrıca kalite politikamız firmamızın belirli yerlerine asılarak her zaman göz önünde bulundurulması sağlanmıştır. Firmamızda kaliteyi etkileyen işleri yöneten, uygulayan ve doğrulayan tüm çalışanların, karşılıklı ilişkilerini, kime bağlı çalıştığını belirten organizasyon hazırlanmıştır. Kalite Politikamız Müşterilerimizin yarattıkları katma değeri arttırmak amacı ile iş süreçlerini düzenlemek ve/veya daha verimli hale getirmek için ihtiyaç duydukları bilgi teknolojileri uygulamalarında güvenilir, kararlı, genişleyebilen ve kolayca güncellenebilen hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üretirken; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, müşteri memnuniyetini ve potansiyelini sürekli arttırabilen, etik değerlere saygılı ekip ruhu ile çalışabilen, personelinin memnuniyetini ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır. Kalite Hedefleri Firmamızda ürün gerçekleştirme şartlarının karşılanması yanında müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına, gelişen teknolojilere yetişebilmek, sürekli iyileştirme prensibine dayalı bir sistem oluşturmak amacıyla firmamızın ilgili fonksiyon ve seviyelerinde kalite hedefleri belirlenmekte olup tüm çalışanlarımızın bu kalite hedeflerinden haberdar olmaları sağlanmaktadır. Misyon Yazılım teknolojilerinin organizasyon yapısına ve iş süreçlerine yaratacağı faydalar hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek ve bu faydaları yaratacak projelerin hayata geçirilmesi için müşterilerimize her türlü hizmeti sunmak. Vizyon Özel yazılım üretimi konusunda, kalite, hız ve güven kavramları ile birlikte anılan, kendi alanında proje sayısı ve başarısı bazında lider olmak. Müşteri Odaklılık Müşteri odaklı bir firma olma sözümüzü müşterilerimize en iyi hizmetleri, en iyi ürünleri ve en iyi desteği sunarak sağlamaktayız Firmamız üst yönetimi ve tüm çalışanlarımız müşteri tatmininin arttırılması amacına yönelik olarak müşteri beklentilerinin belirlenmesi ve bu beklentilerin yerine getirilmesi için gerekli olabilecek faaliyetleri planlamakta ve uygulamaktadır. Müşteri beklentileri belirlenirken; ürün uygunluk beklentileri, ürün teslim ve teslim şartları beklentileri, ürün sorumluluğu beklentileri dikkate alınmaktadır.

Referanslar - Kamu Referanslarımız

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı / Harcama Sistemi, Yemekhane Sistemi, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemi

Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı / Harcama Sistemi, Yemekhane Sistemi, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemi

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı / Harcama Sistemi, Yemekhane Sistemi

Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı / Harcama Sistemi, Yemekhane Sistemi

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü / PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemi

Erzincan İl Özel İdaresi Ergan Dağı Kayak Merkezi / Kayak Merkezi Harcama ve Geçiş Kontrol Sistemi

Emniyet Genel Müdürlüğü İstanbul Çevik Kuvvet Müdürlüğü / Geçiş Kontrol Sistemi - Kantin, Yemekhane ve Kumanya Harcama Sistemi

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi / PDKS - Geçiş Kontrol Sistemi - Yemekhane Kontrol Sistemi

Girne Amerikan Üniversitesi / Kampus Kart Sistemi

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi / Kampus Kart - Yemekhane Harcama Sistemi - Geçiş Kontrol Sistemi

Mustafa Kemal Üniversitesi Kırıkhan Meslek Yüksek Okulu

Amasya Üniversitesi / Yemekhane Harcama Sistemi

Marmara Üniversitesi Rektörlük Binası / Geçiş Kontrol Sistemi

YurtKur İstanbul Bölge Müdürlüğü - Bahçeköy Yurt Müdürlüğü

Erdek Belediyesi / Sosyal Tesisler Harcama Sistemi - Geçiş Kontrol Sistemi

Innovia II Sitesi / Geçiş Kontrol Sistemi - HGS Sistemi

 

İletişim

Emta Grup
Teknik Yapı Concord Plaza A.Blok Kat:23 Daire 214 Kadıköy/İstanbul
Tel : +90 216 909 35 87
Fax : +90 216 909 30 64
Email: info@emtagrup.com